Product Page

Parent-Teacher Guide (Level 4)

tg_4
This is the fourth Parent-Teacher Guide for the video Out to Lunch, from DVD, Volume 2. The fun activities in this guide include making your own Spanish Supermarket, having an ice cream taste test, among many other hands-on games.
Common price: $19.99 Our price: $19.99 each
( 0 )


  • Description
  • Comment
  • Post a comment
This is the fourth Parent-Teacher Guide for the video Out to Lunch, from DVD, Volume 2. The fun activities in this guide include making your own Spanish Supermarket, having an ice cream taste test, among many other hands-on games.
List of the comments:
No comments have been posted yet.
Vote: ( 0 )

Give your advice about this item:

Username:

Your Cart

The cart is empty

2 day free trial then $14.99 every month

Trial Length: 2 days
Trial price: Free
Plan Duration: 1 month
Member Price: $14.99

2 day free trial then $39.99 every 3 months

Trial Length: 2 days
Trial price: Free
Plan Duration: 3 months
Member Price: $39.99

2 day free trial then $69.99 every 6 months

Trial Length: 2 days
Trial price: Free
Plan Duration: 6 months
Member Price: $69.99

2 day free trial then $89.99 every year

Trial Length: 2 days
Trial price: Free
Plan Duration: 1 year
Member Price: $89.99

$1 Month, then $14.99 every month

Trial Length: 1 months
Trial price: $1.00
Plan Duration: 1 month
Member Price: $14.99